NOWOŚCI i PROMOCJE / Bądź zawsze na bieżąco! / Zapisz się do NEWSLETTERA!

Wersje językowe

Kup w przeciągu:

14

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj.

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana w kolejnym dniu roboczym.

DO Dzieci

 

Kilka słów o nas

AIKIDO, JUDO, KENDO, KARATE-DO to japońskie sztuki walki. „DO” oznacza tutaj drogę, ścieżkę, którą się podąża. Bazą projektu DO DZIECI jest seria książek pokazująca dzieciom i ich rodzicom, że trenowanie sztuk walki może być pożyteczną i inspirującą formą spędzania wolnego czasu – drogą rozwoju ciała i umysłu, którą warto pójść.

Wszystko zaczęło się w 2015 roku od wydania książki Aikido. Nie tylko dla dzieci. A tak naprawdę to nawet dużo, dużo wcześniej, bo od marzenia o książce o aikido – dyscyplinie, którą uprawia pomysłodawca i ilustrator serii „Nie tylko dla dzieci”. Droga od pomysłu do realizacji nie była łatwa i oczywista. Zdarzały się chwile zwątpienia, momenty wahania i myśli, czy to w ogóle ma sens. Tym większa czekała nas radość, kiedy pierwsza książka serii w końcu ujrzała światło dzienne. Nagrodą była ogromna satysfakcja. Potem przyszły entuzjastyczne reakcje pierwszych i kolejnych dziecięcych czytelników. I właśnie to ostatecznie nas przekonało, że warto i że z naszym DO DZIECI jesteśmy na właściwej drodze. Mieliśmy poczucie, że zrobiliśmy coś fajnego zarówno dla siebie, jak i dla innych.

VF BOOKS (taką nazwę nosi nasze wydawnictwo) obecnie może się pochwalić czterema tytułami z serii „Nie tylko dla dzieci” o japońskich sztukach walki: aikido, judo, karate i kendo. W planach są kolejne ekscytujące książki dla dzieci – nie tylko o sztukach walki, lecz także o sportowym duchu, zdrowym stylu życia i motywacji czy samorozwoju.

Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów w swoich dziedzinach. Autorami tekstów są instruktorzy, trenerzy i wybitni sportowcy odnoszący sukcesy w Polsce, w Europie i na całym świecie. Dzięki temu młodzi czytelnicy otrzymują książki, jakich jeszcze na polskim rynku wydawniczym nie było – starannie opracowane, oryginalnie ilustrowane,  pełne rzetelnej wiedzy praktycznej przedstawionej przystępnie, przejrzyście i z dużą dozą humoru.

Z czasem projekt się rozrósł i obecnie DO DZIECI dysponuje własnym sklepem internetowym, w którym oprócz książek dostępny jest duży wybór koszulek i innych atrakcyjnych gadżetów związanych z poszczególnymi dyscyplinami i utrzymanych w książkowym klimacie. Stawiamy na humor, estetykę i jakość naszych produktów. Wszystkie wzory to nasze autorskie projekty – całkowicie oryginalne i ujęte z przymrużeniem oka – realizowane w krótkich, zazwyczaj jednorazowych seriach.

Zespół DO DZIECI tworzą:

Agnieszka Kaczor Kajdana – z wykształcenia graficzka. Wydawca i mózg całego przedsięwzięcia. Szkicom, mglistym zarysom nadaje realny kształt i końcowy efekt. Jej zawdzięczamy projekty okładek i szatę graficzną wszystkich naszych książek. Wielbicielka Japonii i wszystkiego, co japońskie. W wolnych chwilach – idąc za przykładem syna – amatorsko trenuje judo.

Jarek Kajdana – malarz i rysownik. Pomysłodawca serii i jej ilustrator. Od lat ćwiczy aikido. Miłośnik dobrych dźwięków, gotowania i UFC.

W tym miejscu nie zapominamy o autorach: Przemku, Wiłku, Panu Bogusławie, Jacku, Justynie i Jacku (bez Was, nie byłoby nas tutaj) i ekipie przygotowującej publikacje do druku: naszej redaktorce Paulinie i Andrzeju, naszym operatorze DTP, oraz innych życzliwych osobach, które wspierają nas w naszej wydawniczej drodze.


Dziękujemy, że o nas przeczytałaś/przeczytałeś.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą DO DZIECI.

Agnieszka i Jarek :)

 

„DO” w japońskich sztukach walki oznacza drogę samodoskonalenia. Drogę, którą warto pójść dla rozwoju ciała i umysłu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl